Verenigingsjaar 01-07-1971 t/m 30-06-1972

bijgewerkt op

Bestuur :

 
Voorzitter Rob Hessing (vanaf 3 september 1971)
Secretaris Diedel Bolt-Wierink
Penningmeester A.F.M. Roovers
Wedstrijdsecretaris Senioren Gé te Riele
Wedstrijdsecretaris Junioren Guusje Hessing-Küling
Jeugdcommissaris Piet van Maaren
Materiaalcommissaris Jan Teunissen
Lid Ron Soeteman
Lid C. Wakkerman-Schwirtz
Scheidsrechterscommissaris Loes Schijf-Lem

Technische Commissie :

Gé te Riele 
  Ron Soeteman
  Ans Venhoeven

Kascommissie :

Wil Drissen 
  Marion Schotman

Donateurscommissie :

Cor Peer 
  Marion Schotman

Toto :

Fam. Schoonen 

Jeugdcommissie :

Piet van Maaren 
Guusje Hessing-Küling
  Ans Venhoeven-Hoft
  Ton van der Zande

Redaktie

 
Hoofdredaktie  Jan Hagen
Eindredaktienbsp; Suzan Franken
Jeugdredaktie  Ellie Tuithof
Jeugdredaktie  Jan Streng

Kantinecommissie :

C. Wakkerman-Schwirtz 
Mevr. W. Broekman  Cor Peer
  Trees Bayens

Klubhuiscommissie :

Werner Venhoeven 

Stuur- en Bouwcommissie

 
Voorzitter  Rob Hessing 
Secretaris  Aad Jongepier
Penningmeester  Werner venhoeven
  J. Bosman, Jan Teunissen, Ewoud Butter, Piet Harleman, H. Dinklo 

Scheidsrechterscommissie :

Loes Schijf-Lem 
  L. Aaldering

Ledenadministratie

Nel van Maaren

Verzending Sticks

Mevr. Streng

Feest Commissie

Wim Verheyen 
  Toon Frankenn
  Ellie Tuithof
  Vronie de haan

Evenementen

 
27 november 1971  Sinterklaasfeest 
7 januari 1972  Nieuwjaarsborrel 
11 februari 1972  Canravalsfeest 
10 maart 1972  Soosavond, uitreiking kampioensdiploma's Jongens A1 en Meisjes A1 
16 april 1972  B1-toernooi, met o.a. 2 teams van HC Bayer uit Leverkusen 
28 april t/m 1 mei 1972  Heren 1 en Dames 1 naar Ramsgate Engeland 
11 mei 1972 B2-toernooi, met o.a. een meisjes team van de Berliner Sport Club ev. 
13 en 14 mei 1972 Wisselschildtoernooi met o.a. Blerick, Helmond, Rotterdam en Hoogezand
26 mei 1972 Feestmiddag en -avond, met o.a. uitreiking van de de rode en de groene knuffel.
Heren 1 selectie 1971 Jan Hagen(aanvoerder), Rob Froeling, Renee Grotenhuis, Bert Hattink, Aad Streng, J. Goossen, Marcel de Meijer, Frans IJsseldijk, Gerard Jansen, Rob Schijf, Jan Hol, Koos Kraaykamp, Toon Franken, Harold van der Linden, Harry Harleman, Herman Tak.
Trainer/Coach Ron Soeteman.
Dames 1 selectie 1971 Marion Schotman (aanvoerster), Ineke Schijf, Suzan Franken, Edith Litan, Els Harleman, Marie José Mentink, Olga Litan, Edith Litan, Hetty v.d. Zande, Vronie de Haan, Tineke Harleman, Jose Drissen, Cecile de Maar, Maddy Kools. Germaine van Riggelen debuteert op 9 april 1972 in Dames 1.
Trainer : Jules Groenenberg, Coach : W.Litan

Kampioenen

 
Jongens A1 Veld, 22 punten uit 12 (41-11)
JongensC1 Veld, 20 punten uit 10 (72-4)
Meisjes A1 Veld, 27 punten uit 14 (49-5)
Jongens A1 Zaal
Meisjes A1 Zaal
Per 1 november 1971 waren er 57 Heren Senioren, 11 Dames Senioren, 28 Jongens A+B, 37 Meisjes A+B, 28 Jongens C+D en 29 Meisjes C+D, Totaal 190
In de loop van 1971-1972 hebben 3 leden opgezegd en zijn er 15 leden bijgekomen, per saldo 202 leden per 30 juni 1972

Tijdens de Oostelijke Pupillendag veroverde Bram Teunissen een tweede prijs en Els Vijftigschild een derde prijs.
Naar de selectie Oostelijk jeugdelftal werden Hermien Franken en Herman Tak afgevaardigd.

Eindstand Heren 1 Derde klasse Oost 5de van 7, 11 punten uit 12(8-8),
Dames 1 Derde klasse Oost 3de uit 7, 13 punten uit 12(20-12)